KNZ, s.r.o.

Služby v oblasti kryptografie

Návrh, vývoj a
výroba hardware

Konzultace a služby v oblasti návrhu, vývoje a výroby elektronických zařízení, implementace bezpečnostních prvku a algoritmů do elektronických zařízení, šifrování dat a hlasu a jejich přenosu po pevných i bezdrátových sítích, zpracování a záznam video a audio signálů v reálném čase.

Pro námi vyvíjená zařízení používáme procesory ARM, programovatelná hradlová pole, čipové a SD karty vybavené kryptografickými algoritmy a techologie pro přenos dat v sítích GSM, 3G, Wi-Fi, Bluetooth…

Vývoj software
a firmware

Konzultace a služby v oblasti návrhu a vývoje software a firmware pro elektronická zařízení a s nimi spolupracujícího software na PC, implementace algoritmů do hradlových polí, programování čipových a programovatelných SD karet, vývoje software pro mobilní zařízení.

Konzultace, analýza, návrh a realizace kryptografických funkcí a modulů nebo posuzování jejich odolnosti ve stávajícíh kryptografických systémech.

Aplikovaná kryptografie
a kryptoanalýza

Návrh zakázkových kryptografických funkcí (šifrovací, hašovací, asymetrické šifrovací, podpisové funkce, autentizační schémata, generátory náhodných znaků, zabezpečené protokoly…)

Bluetooth Wi-Fi Android ARM FreeRTOS GO-Trust Microchip Microsemi STMicroelectronics Windows Embedded Xilinx ZeitControl